O mnie

Katarzyna Barbara Broda

 

Katarzyna Barbara Brodapsycholog, psychoterapeuta nurtu integracyjnego, psychoonkolog, 

terapeuta TSR, trener umiejętności społecznych, life-coach              

Jestem absolwentką wydziału Psychologii Społecznej Uniwersytetu SWPS. Ukończyłam również studia podyplomowe Trening i Warsztat Psychologiczny w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Odbyłam kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji z zakresu psychoterapii integracyjnej w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Zdrowia PTP, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne. Ukończyłam Studium Coachingu Opartego na Potrzebach wg. Metody Porozumienia bez Przemocy M.Rosenberga akredytowanego przez International Coaching Federation. Dodatkowo odbyłam staż specjalizacyjny w Pracowni Psychologii Klinicznej Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu. Stale uczestniczę w szkoleniach i konferencjach z zakresu pracy ze smutkiem, wstydem, chorobą i stratą - akredytowanych przez PTP.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy terapeutycznej i trenerskiej dla pacjentów, podopiecznych i klientów ośrodków OPS, fundacji oraz ośrodków kultury. Prowadziłam grupy oraz sesje indywidualne. Przede wszystkim współpracowałam z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Warszawa Praga-Południe, Warszawskim Centrum Pomocy Rodzinie oraz  Fundacją Aktywnej Rehabilitacji i Pracownią Rozwoju Osobistego.

Obecnie pracuję z pacjentami  indywidualnymi w Centrum Edukacji Zdrowotnej przy ul.Nowoursynowskiej oraz w Centrum Zdrowia i Psychoterapii przy ul.Lwowskiej w Warszawie. Prowadzę kosultacje w Klinice leczenia niepłodności Bocian oraz jestem członkiem Zespołu Psychologów Fundacji JESTEM. Wykorzystuję szeroki wachlarz możliwości jakie daje nurt psychoterapii integracyjnej oraz łączę także metody TSR i narzędzia coachingowe, dostosowując specyfikę pracy do potrzeb pacjenta. Pomagam osobom mającym różne trudności życiowe: emocjonalne, społeczne, w relacjach, po traumach. Wspieram także rozwój wewnętrzny oraz interpersonalny.

Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Na codzień współpracuję i gorąco polecam - Specjalista Psychoterapii Uzależnień Kamila Włodarczyk http://zmiana-psychoterapia.pl